Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz air #23 üzenetére

    Tisztában vagyok mit jelent a független kifejezés ,de köszönöm az igen komoly felvilágosítást. :DDD régiófüggő még mindig. 2 perc múlva is az lesz és holnap is.A tökéletesíteni szót alapvetően arra értettem hogy azokat az apróbb módosításokat véghezvinni mint pl. trémobil integrált appjai stb, de persze egy független készüléken nincs mit "tökéletesíteni".(a gyártóknak is megvan melyik piacra mikor dobják ki.. ne gondold azt hogy majd a m.o-i Samsung fogja megmondani hogy mikor frissítenek ( ők is úgy kapják fentebbről az utasítást-->UK) ..ezek szerint nem volt szükséges... /van egy ismerősöm, ő mondta hogy a sony xperia s-t pl. hiába jövő hónapra ígérik.. akkor sem fog kijönni mo-on időben..mert mi az utolsók közt fogjuk megkapni ;)).Azt kenheted rájuk..és mondhatod hogy az ő hibájuk..mondjuk előrébb nem jutsz..de ez van...sajnos mi magyarok mindig szívunk :/... de érdekes mert minden más országban kiadták ha nem is azonnal de +2 hónapra rá...csak nálunk ennyire analfabéták..:/

    Amúgy nem tudom minek szántad ezt a szájbarágósan elmagyarázós kommentet,de indokolatlannak tartottam így több éves telekommunikációban töltött év után (fejlesztés), ... de lehet semmi rosszindulat nem volt benne csak még a zenekari próba utáni hévben vagyok :DD

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák