Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Gerisz #29 üzenetére

    Minden addig drága,amíg nem termelt hasznot.Az viszont sokszor tud probléma lenni,hogy az üzemidő nevü dolgot nem veszik figyelembe.Ami,mint ugye tudjuk ipari gépeknél is van.Kicsit azt látom,hogy az itteni hozzászólások ebben az irányban erősen két oldaluak....Van a főnökség és alkalmazott megközelítés.Vagyok olyan helyzetben,hogy ismerjem mindkettőt,és megtehetem,hogy azt mondjam valamire,hogy nem.Mindkét oldalon.Igaz,elég speciális területen dolgozom......Nem tudom hol,milyen témában dolgozol,azt sem mit jelent neked a jól megfizetett ember...De sokan vannak úgy vele,hogy havi 150-200 nettóért jó szakembereket lehet találni.Pedig max akkor,ha a kényszer rá viszi őket.Ez sajnos magyarország.
    Az okos szerszámokhoz annyit,hogy a tökömnek sem hiányozna plusszba babusgatni valamit,csak mert az olcsóbb(minőségi) társa munkavégzés szempontjából legalább annyit tud,csak ez valami "extra" miatt jóval többe kerül.Amire mellesleg semmi szükségem...

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák