Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz hackeeeee #44 üzenetére

    Ha neked kényelmes, akkor felesleges törődni a negatív kritikával. Az FF már sokkal sebezhetőbb, mint egy Vistán/Win7 alatt futó IE8 bekapcsolt UAC mellett.

    Átlagos böngészésre biztos megfelel, mikor kb. 10 évesen modemes nettel életemben először betöltöttem a startlap.hu-t, nem igazán érdekelt milyen böngészőt használok, azt sem tudtam mi az a W3C.
    De ma már (amellett, hogy még mindig elég kevés ajánlást támogat a 8-as is és lassú) egy rakás olyan fícsörre szükségem van, amit csak az Opera képes normálisan nyújtani, ha pedig az FF-ből próbálok Operát csinálni, akkor 30 másodperc alatt fog elindulni és a 40-50 addon picit össze fog egymással akadni. :DDD

    Éppen ezért nem tudom, másik böngészőben például már az első percben keresem a mouse gestures-t, az adblock-ot, a címsorkeresést és az egygombos billentyűparancsokat, a többit csak később.

    Ha mondjuk ismerősnél meg akarom nézni a buszmenetrendet, nyilván nem fogok azért letölteni egy OperaUSB-t, ha nincs nálam pendrive, hanem megnézem IE-ben, de ha huzamosabb ideig kell használnom egy idegen gépen a netet, akkor már nagyon erős hiányérzetem van.

    "Tehát, chrome frame-el már van értelme IE-t használni?"

    A Chrome Frame nem csinál mást, mint lecseréli a motort. Tehát nem, mivel egyszer a biztonsági bástyákat, mint sandbox és hasonlók ki is nyírod vele, másrészt akkor már használhatsz Chrome-ot is, ahhoz már vannak addonok, szóval Adblock, UserJS-ek...stb megoldhatók egyszerűbben, ha turbózni akarod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák