Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    Sziasztok hát él sosemőregő barátnőnk.
    Tiszteletem mindenkinek.
    De örülök hogy itt a ph találtam működö amigás forumot.
    Én már nemistudom pontosan vissza idézni túll nyálasra sikerülne lehet hogy igenis nem szégyenlem.
    Ne nevessetek ki a mai napig fantasztikus dolognak tartom nem reto érzésnek érzem igazából egy élmény.
    Amiga zenét hallani a neten most is zenéthalgatok.
    Őrök szerelmemmel A500amigámmal aki még soha soha nem hagyott engem és másókat sem cserben soha.
    Híába múlnak telnek az évek ő őrőkké él és éní ís fog,remélem az ifjabb korosztáj is netán itt a forumra ha csak egy pillanatra is betévedne nem hinné mijen csódálatos gépek amikről ti is irtók a jővő generációnak is szerintem.
    A mainapig is az asztalon ketyerészik,nem lehet megunni nemtudom miért pedig már ajánlóttak nem kevés lóvét érte és a spekikéért is de mig élek elnem adóm őket mert sokat köszönhetek nekik is hogy itt űlök és ámúlók bámúlók.
    Ez ójan érzéssel hévvel fog el mintha a mainapon zsírujónan megvásárólt "Barátnőmet"és nemútólsó sórban "Spekikécskémet"vettem volna meg.
    Róhanva haza hogy őssze szerlve végre lássam az asztalomon mükődní őket.
    Nagyon sok sok múnka útán jőtt rájúk őssze a pénz végre akkoríban,talán efógúlt vagyók írántúk ez nem fóg megváltózí sóhasem ebből a sórból a"PC-t"sem szándékózóm kízárni ő más de fojamatósan fejlődík,de ötis megszerettem hasónló örömök miatt.
    A "PC"-t nemakarom össze hasónlitani,nemis szabad mert a "TRABNTOT és aROYSZ"sem,de a munkámat neki is köszönhetem.

    Kedvenc gamek listája a teljesség igénye nélkül:
    Superfrogg
    Cannon fodderek
    Bubdrian demó,remélem jól emlékszem a névre.
    Bulderdash hegyek tőbb verzióban is létezett.
    Alien bredek
    Buba stik
    Lemmming sorozatok
    Walker
    Wings
    R-type
    Lotusz eszpirit turbo challenge
    The settlers
    Trodlers
    És még a rengetg tőbbí más.

    Nagyón elfogott a hév és érzelem már túlzóttan nyálas igyis.
    Most éppen zongorával és szintivel prímán ősszehangólt zene szól a fülemen igy kicsit feledni tudom az élet nehézségeit is.

    Az egész élet csak játék tele nehézségekkel amit magam és másókkal eggyűtt túdjúk csak még szebbé tenni az egészet.
    Élni és élni hagyni.

    Záróm a sóraimat bitósan úncsí vagyok,csak kikellett irjam magamból a sóraimat elnézést érte.

    Lugosi részére és aki olvassa

    Lenne egy amatőr kérdésem. Sosem volt (még) amigám. Ha vennék egy a500-ast, lehetne benne használni a hd floppyjaimat, dd-re formázva? Vagy ilyet nem lehet? Valahol vannak még dd floppyjaim is, de nem tudom hol.

    Tudni fogod használni,de csakis"Barátnőjelőlteddel"és nem fogsz csalodni benne meglátód.
    A mai gépeddel ne hasonlitsd össze a belsöflopyja meghajtója még mindig hasonló sebességű a mainapig is.

    Sok sikert egéssége

    :R :R :)

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák