Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    (#70) VIC20: Tényleg nem ártott volna egy erősebb C64/III? kiadása. C65 nem jó, mert az alapmemória adta meg a gép nevét. :) Lehetett volna pl. C128, az helyett, amit végülis kiadtak ilyen néven. (mint tudjuk, nem hozott túl nagy változást: 128kb mem, +0,5MHz cpu gyorsulás, új basic..) Egy 128 vagy 256 kilós gép 2 vagy 4MHz cpu-val, +1 hangcsatornával, és normális színes üzemmód 320x200-ban, nagy durranás lett volna! (esetleg kisfloppyval..) De láss csodát, jóval később készült 1MB! memóriabővítő a 64-eshez, és valami turbókártya is ha minden igaz, no meg hdd vezérlő! Sőt, máig vannak, akik foglalkoznak ilyesmivel, és programokat is írnak rá! Átírták az Another World-öt, és rémlik, mintha a Flashback-et is :R Valamelyik biztosan meg is van nekem, és persze minden más játék is, ami nekem C64-en tetszik! Emulátoron szoktam tolni, ha rámjön :B

    (#80) bitmad: Köszi a linket, ezt még nem ismertem! Én is tudok egy ilyen kincset, de az magyar oldal, és igazi magyar retró magazinok vannak szkennelve, mint a CoV és a Spectrum Világ: Muskátli
    Az újságoknál kell nézni, de nekem nagyon nehezen jött be a link, sok próbálkozás után. Ezért megadom közvetlenül azt a linket is, az jól működik: Újságok

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák