Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    "Ebből újfent az következik, hogy 1920x1080-hoz és a fölé az esetek döntő többségében elsősorban erős VGA, nem pedig erős CPU szükséges."

    Nekem ezzel a mondattal van bajom, mert szinte mindegyik cikkben olvasom.

    De mi az, hogy nem erős processzor? Egy 5800k szerintem erős processzor, nem egy 1 magos celeron, mert azok a nem erős CPU-k.

    Még konkrétabban az a baj, hogy ez a mondat félrevezető, mert a mezei user azt gondolhatja, hogy a celeronja mellé vesz egy 7970-t, aztán full hd-ban nyomja a BF3 multi-t, aztán miután megvette a DGPU-t, már nem lesz olyan őszinte a mosolya.

    Azért mondom, mert konkrétan ismerős kérdezte PH tesztre hivatkozva, hogy akkor ő a core2duo gépet inkább nem cseréli, hanem vesz bika dGPU-t, mert azt írták, hogy full hd-ra nem kell erős CPU. Bf3 multira kéne neki gép, amúgy, hát khm, kicsit szaggatna szerintem, bár a srác bírja az ilyent, mert a crysis-t végigjátszotta olyan kb 10-12 FPS-el és nem zavarta, hogy nem olyan folyamatos a kép, amilyennek lenni kéne :)

    Félrevezető ez a mondat, kicsit árnyaltabban kéne fogalmazi, mert úgy látom, ezt másoljátok minden cikkbe.

Új hozzászólás Aktív témák