Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYBERIA

    őstag

    válasz MZperX75 #1 üzenetére

    Finom lett a reggeli, kösz Oliverda! :)

    Őszintén szólva nekem nem voltak nagy elvárásaim, ennek megfelelően azt valamennyivel (helyenként egész komolyan) túl is tudta szárnyalni az új proci.

    Na most ami nekem a szememet szúrja:

    A múltkor valamelyik kolléga már megjegyezte, hogy nem kéne ezeket az értékeket vonallal összekötni, mert nincs köztük semmiféle kapcsolat vagy folytonosság. Egy egyszerű oszlopdiagram tökéletes lenne.

    „Az XviD Encoder például csak egyetlen magot vagy szálat tud megtornáztatni, de a DivX is megáll valahol 2 és 3 között.”

    Dettó. Inkább 2 és 3 körül van, mint között. Legalábbis én nem tudok elképzelni 2,33 vagy például 2,75 magot. :N

    Szokásomhoz híven én egy alulfeszelésre még kíváncsi lennék.

    Lenne egy kérdésem is: Ha minden igaz ez FM2-höz is lesz, olyan környezetben várható-e értékelhető különbség fogyasztásban az FM2-es javára?

    [ Szerkesztve ]

    APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Új hozzászólás Aktív témák