Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz b. #200 üzenetére

    KB remeg az ujjam a megrendelem gomb felett...... Autót vegyek, vagy Ryzent?:D

    Viszont: AMD foglalattal még nem szenvedtem annyit, mint most az LGA1150-es intellel.. Rendeltem egy procit, hozzá szereztem alaplapot, összeraktam, nem működött. Szétszedtem=elhajolt lábak, kb ott kaptam agybajt, finoman próbáltam visszaigazítani, istennek sem akarta. Oké, szereztem SOSben másikat. Összeraktam, örültem. Szét kellett szednem, mikor vettem m2 ssd-t, összeraktam, az sem működött. Kezdett felforrni az agyvizem. Lábak... Valahogy kiigazgattam, de mire elkezdtem összerakni, annyira belém verte az ideget, hogy már amatőr szintre süllyedtem, és összerakásnál a moduláris tápomba az ATX kábelkötegnek csak a felét dugtam be. 2-3m órát szenvedtem azzal, hogy nem indul a gép!!!!!4444!!!! Mert azok a vacak lábak képtelen vigyázzállásban állni! Majd észrevettem, hogy idegességemben már elfeledtem annak a kábelnak mindkét csatiját benyomni...

    MK VIII: Telitalálatos lottószelvényt akartál mondani? :)

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák