Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz schawo #73 üzenetére

    Hát, szerintem meg ezek közül a gyakorlatban egyik sem igaz. Az Intelnél a procifoglaltban rugalmasak a lábak, vagyis az érintkezés oké. Nagyobb erőhatást bír a tüskés? Ferdén néztél a tüskékre és már attól elhajoltak... :K A hűtő szorítását nem az érintkezők veszik fel, jah és ha egy tüskés processzorra jól ráhúztad a hűtőt, volt, hogy némely tüske nem is érintkezett. A fentieknél fogva a cserélgetés sem bírják annyira, arról nem is beszélve, hogy ha jól pasztáztál, a lezárt foglalatból simán kitépted a tüskés procit, mert rátapadt a hűtőre, mint ahogy említette is ezt valaki...
    Soha nem volt gondom a láb nélküli Intel procikkal és a foglalatukkal sem. Ellenben a tüskések állandóan szívattak. Tudod mikor volt jó a tüskés? Mikor még csak 370 lábuk volt, meg még kevesebb, a kerámia prociknak. azok nem hajoltak el. De 754-től már necces volt nagyon...

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák