Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Noukoum #503 üzenetére

    Hátőőőőőő, nyilván ízlés kérdése, de 1080p-re még a 1080 OC is kevés volt, nekem legalábbis. Nyilván játék kérdése is, de AC-hez, Dirt-höz, PCARS-hoz, Metro Remastered sorozathoz néha még a 1080 is határeset volt... Igaz, szeretek mindent HGH környékén játszani minimum, de ennyi erővel nincs olyan, hogy valami valamhez kevés, mert mindig lehet csökkenteni valamit... Én úgy ítélem meg, hogy ha egy adott címet nem visz valami adott felbontásban legalább high környékén, akkor kevés, és pont.

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz Noukoum #506 üzenetére

    Úgy, hogy nem Dirt 4-ről, hanem Dirt Rally-ról beszéltem! :K Bizony nem nagyon brillírozott benne a 1080 sem, de az tény, hogy lehetett vele játszható beállítást találni, és Assetto Corsa-ra is ugyanez volt a jellemző. Csak ahogy írtam is, ha ultra beállítás nem is lehet cél a középkategóriás VGA-k számára, azért egy tisztességes high-t azért vinnie kell. A 1080 elég volt a high-ra, de a 1060 tutira elvérzett volna, bár sohasem volt olyan kártyám.

    Egyébként nem azt írtam, hogy csak a 3 GB miatt volt kevés. Maga a konstrukció volt - többek között a 3 GB RAM miatt is - kevés a fullhd-re néhány cím alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • snecy20

    veterán

    válasz Noukoum #508 üzenetére

    Az FHD 60 tényleg nincs meg benne.. csak a 4K 90-100... :Y

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • Timer

    veterán

    válasz Noukoum #508 üzenetére

    Hát srácok, én nem tudom, a processzor ennyit számít-e, de az biztos, hogy az alap órajeles 4790K + 1080 szolid OC páros mellett is voltak akadások bőven 1080p-ben, még ha a saját benchmarkja szerint simán futott is, csomószor felb_szott, hogy egy kanyar közepén megakadt egy pillanatra, majd vittem is ki a fát emiatt. Nem zárom ki, hogy nálam volt valami hiba, esetleg a 4 mag volt alá kevés, de a tapasztalat az volt, amit írtam is. És én nem youtube videóból szedtem a véleményemet, hanem tapasztaltam.

    "A 1060-as példáddal nem értek egyet, az a 3 GB miatt úgy volt sz*r, ahogy jött, ezért nem is volt ára... FHD mellé legalábbis kevés volt, és arra nézzük már egy jó ideje a középkategóriát is."

    Elárulnád végre, hogy ebben a mondatban HOL van az leírva, hogy az a kártya CSAK a 3GB miatt volt hulladék FHD-re? Azt írtam, hogy amiatt volt sz_r FHD-ra, de nem azt, hogy csak amiatt. Ha jól rémlik, órajelben is kevesebb volt a memória és a GPU is a referencia 1060-hoz képest, ráadásul 1060-ból nem is láttam nem túlhajtott példányt akkoriban.

    ДарСтав: mondjuk az, hogy nem a mostani, már lényegesen optimalizáltabb állapotában kellene nézni, hanem akkor, amikor nagyjából kijött? Szerinted az elmúlt 3 évben hány patch jött ki, hogy egyáltalán játszható legyen értelmes beállítások mellett? Segítek, sok. Plusz, ha látnád is a saját képedet, nem csak linkelnél, ott a probléma, hogy 37 / 38 a MIN FPS, ami ha csak egyetlen pillanatra is beüt, már szívsz multiban. Ha valahol fontos a stabil minimum 60 FPS, az pont a szimulátor. Szerinted mennyi volt ez az érték az AC első verzióiban? Szerintem fele sem. Úgy, hogy kábé minden élsimítást és postprocesst lehúztam, amit lehetett. A proci akkoriban szintén 4790K volt, szóval ott nem nagyon vérezhetett el a dolog, pláne, mert ha jól rémlik, később a húzott R5 1600 sem oldotta meg a gondot teljesen, pedig az jó eséllyel már nem hagyott sok mindent a kártyában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák