Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Penguin95 #521 üzenetére

    "Mi köze a játék javítatlan verziójának ahhoz, hogy jelen pillanatban"

    Csak annyi, hogy a beszélgetés adott fázisában a saját tapasztalataimról beszéltem, mégpedig abból az időszakból, amikor nekem 1080 volt a gépemben, nem 2021-ről. Te erre reagáltál. Már kábé 1 éve 2070 Super-t hajtok, és az ACC béta verziója óta nem is indítom el a régi játékot, mert minek. Az, hogy közben javult, mert optimalizálták a híresen bugos engine-t, az jó hír, örülünk, legalább már látjuk, hogy végre elég hozzá egy korosabb kártya is, fantasztikus.

    "Bizony nem nagyon brillírozott benne a 1080 sem, de az tény, hogy lehetett vele játszható beállítást találni,"

    Ezt a mondatomat nem ártana értelmezned egyébiránt, mert sehol sem állítottam, hogy 1080-nal nem volt játszható a program, kompromisszumokkal. Azt állítottam, hogy még az is kevés volt a kimaxoláshoz. Akkor legalábbis, aztán lehet, hogy már elég, köszönhetően a javításoknak.

    Nem tartok igényt tőled semmire sem, boldoggá tesz, ha Neked nem volt mikró akadás a kezdetek óta, érezd magad megtisztelve (elég csak az AC tesztekre és fórumokra gondolni az elejéről, mennyire nem volt jellemző a hibátlan futás még atomerőműveken sem)...

    "A minimum FPS meg... Most tényleg el kell magyarázzam? "

    Nem kell elmagyaráznod. Nyilván azért kap egyre nagyobb szerepet a min FPS, mint mérőszám bármilyen VGA tesztben, mert köztudottan semmit sem ér.... ;]

    snecy20: lehet, sőt biztos is. Mondjuk normálisan megírt engine esetén, nem hibázó géppel, elég erőforrással a tarsolyban ilyennek sem kellene lennie, de hát valami ezekből általában nem teljesül. A gond éppen azzal van, ha az ember nem akar ezek miatt szívni. Én speciel akkor vagyok nyugodt, ha a minimum FPS nincs 60 alatt, mert akkor kábé mindegy, mi történik, érdemben a játékmenetre nem lesz hatással. Persze ebből az igényből (is ) lehet engedni, kinek mi a fontos. Nekem valahogy ez sokkal inkább az, mint hogy 144 FPS környékén legyen a max, az 75 hertzes monitor mellett számomra nem sok értékkel bír. A droppok meg az én esetemben általában a kevés VRAM miatt keletkeztek, mert a textúra / árnyékok minőségének csökkentésével ritkult a számuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák