Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz huskydog17 #286 üzenetére

    Nyilván nem ismered eléggé a média hátterét. Nagyon meglepődnél, hogy mik vannak, amiről nem tudsz. Név nélkül, de van olyan, aki Windows 10-et nem tud telepíteni segítség nélkül, és termékteszteket csinál. A gyártók szerint is van baj a médiával, csak nem kürtölik világgá. Erről szoktam beszélgetni velük, hogy aki valóban hozzáértő, azt előbb utóbb elviszi egy nagy cég. Emiatt felhígult a szakma. És némelyik gyártó magát is hibáztatja, mert például ők is a médiából szerzik az utánpótlást, és azok közül az emberek közül, akik értenek hozzá. Lásd Damien Triolet esete, aki kb. az egyik legnagyobbja volt a szakmának, de egyszerűen az AMD sokkal többet kínált neki, és elment oda dolgozni. Nem hibáztatom ezért, nyilván igent mond, csak ezeknek az embereknek a kiválásával a szakma hígul, mert alig jön utánpótlás.

    A Forza Horizon 4-ben is? Meglepődnél mennyit segít a GeForce driverének ebben az alkalmazásban a kétszer több mag. A Radeonnak nem, de az AMD DX12 implementációja eléggé máshogy működik.

    Azért 2018-ban szerintem elvárható, hogy egy VGA-tesztben nyolcmagos CPU-val dolgozzunk. Egyrészt ez a valóságban is megfizethető, másrészt a DX12/Vulkan játékok skálázódnak.

    Kész vannak a tesztek. Írják őket a srácok. Mint írtam korábban, egyszerre esett be egy rakás hardver, és eközben nincs annyi memóriánk, hogy minden működjön egymás mellett. Az RX 590 azért lett hamar kész, mert a többi cucc NDA-járól már lemaradtunk, de az RX 590-é tartható volt, így azt beszúrtuk. Ez ilyenkor egy tipikus döntés, mert így az RX 590 eléggé időre meglett, persze ezzel picit csúszott a többi, de nem sokkal. Ezek jönnek sorban.

    (#291) b. : Nem így van. Mindenki, aki itt dolgozik ugyanolyan értékes alkalmazott. Az más kérdés, hogy eltérő képességekkel rendelkezünk, de ettől hasznos mindenki. Az, hogy a hírek tőlem jönnek, leginkább azért van, mert én vagyok az erre kijelölt személy. A cikkekben annyiban veszek részt, hogy segítem ezek elkészülését. Hogy miben? Amiben kell és amiben tudom. Ezért vagyok a cikkeknél odaírva, mert a PH-nál szabály, hogy ha csak egy icipicit is hozzátettél, akkor már ott lesz a neved. A cikket viszont az írja, akinek a neve ott van az "írta" résznél. Ez azt jelenti, hogy a teszteket ő csinálta, stb. Én alapvetően 99%-ban nem tesztelek, mert 200 km-re lakom a szerkesztőségtől. Egyszerűen nehéz megoldani. Maximum annyiban van ebben részem, hogy ha valami hibát tapasztal a kolléga, akkor felhívhat, hogy együtt megoldjuk azt. Ebben nyilván segítek. Amit a tesztekhez jellemzően hozzárakok az az architektúra rész, de néha az külön van.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák