Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz Oliverda #329 üzenetére

    Köszönjük a kimerítő cikket.

    Én még mindig örülök hogy 2 hónapja nem vártam meg ennek a megjelenését hanem beruháztam egy 1100T-be a 6970esem mellé

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Oliverda #329 üzenetére

    Igen, olvastam már.
    Természtesen tisztában vagyok vele, hogy a driverek hoznak némi gyorsulást.
    Én is mindig a legújabb driverekkel frissítek, és valóban idővel közelebb hozható egymáshoz egy radeon és egy nvidia. Ezt nem is vitatom, nem erre gondoltam, szerintem ezt te is tudod.

    Én kérek elnézést, ha valamit magadra vettél, kettőnk közül nem én vagyok a szaki :)
    Talán nyersen fogalmaztam, de olvastam a tesztet, tudom hogy gyorsulni fog a steppingekkel (és hogy lesznek újabb steppingek) és a win8betáról szóló részt is felfogtam.

    Egyszerűen arra értettem a hadobálást és találgatást, hogy egyesek a mellüket verik ,hogy Ha megjelenik az új operációs rendszer akkor már mennyire megfogja érni ezt választani.
    Lehetséges , de azis lehet hogy nem. És ezt egy videókártyás példához próbáltam hasonlítani, hogy noha hoz némi gyorsulást, de egetrengető változást mégsem várhatunk ,hogy szoftverileg hozzon. (noha a stepping nem szoftver, csak nehogy ezért is belémkössetek :D )

    Egy szó mint száz, ennél csak jobb lesz a Bull ebben biztosak lehetünk, de egetrengető változást én szerény személyemben nem igazán tudok elképzelni.
    Aztán ha nem lesz igazam, akkor nem nem volt igazam. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák