Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zicokuka

    senior tag

    válasz d@vee #35 üzenetére

    Igen jó pár év Cod2 volt :) Hasonló nosztalgia után ne aggódj egy 2600 Ryzen ės 2060rtxel is volt fps ugrálás, de ez ilyen, a Quake 3 engine nem ėpp mai.

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz d@vee #35 üzenetére

    A COD2 már túl öreg sajnos. Ilyen öreg játéknál már igencsak lehet beszélni hardver-szoftver összeférhetetlenségről. Hiába eszi meg az új hardver a régi hardvert reggelire (szintetikus tesztek értékei alapján) nem biztos, hogy FPS-ben van pozitív változás, sőt, van, hogy épp annyi, vagy olyan is, hogy kevesebb az FPS szám.

    Én amikor multizni kezdtem a COD2-ben, 8600GT/e6300 kombóval indultam 19-es flat monitoron, majd 9600GT, 4850-ek, GTS 450, GTX460, és GT 630. Proci téren sokáig maradt az e6300, majd Athlon 445, Phenom 955, majd vissza Athlon 610e-re GT 630-cal. Nah FHD-ban max beállítások mellett, 120-150 FPS feletti értéket hardvertől függetlenül DX7-ben tudtam hozni.
    Így maradt is a DX7, grafika rovása ment a sebesség javára, de megérte, az élmény nem volt kevesebb.
    Nagyban számított a pálya mérete és a rajtuk lévő játékosok száma is az FPS értékeiben.
    A legoptimálisabb szerintem WIN XP, vagy WIN 7, 8800GT 4GB RAM, meg mondjuk egy Xonar DG kártya, egy mezei Maxell Retro DJ fejhallgató, meg egy Logitech RX 250 egér.
    Nem kell csilli-villi egér,billentyűzet, fejhallgató, ultra drága egérpad, meg egyéb hardver, max egy gyors net a kevesebb ping miatt, de ez ma már jóformán nem kiváltság szerencsére.

    KHT szervert keresd meg. Anno ott voltam kb. 30-ad magammal admin.
    Anno 4 szerverünk is volt, és a jelenleg is futó benne volt a világ első 50-ében.
    Ma már csak ez az egy szerver megy, de még ma is vannak adminok, akik feljárnak körülnézni, hogy van-e csaló.
    Olyan szerver is van/volt, ahol maguk a tulajok csaltak orrba-szájba :DDD
    Kabaré...

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák