Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    Üdv.
    Lenne 2 (lehet noob) kérdésem:
    - Csak hdmi-hdmi összeköttetésen megy a monitoron, vagy dvi-hdmi kábelen is?
    ( Nem egy kula a házam, de a berakott vga-n (1060), annyira "elcsúszva" jön ki a hdmi csatlakozó, hogy nem tudom bedugni rendesen a hdmi kábelt. Ki kéne vágni azt a lemezt a házból, lemezollóval. Így meg inkább a dvi csatlakozóra dugtam dvi-hdmi kábelt. Ha nagyon muszáj lesz, kivágom azt a lemezt a csatlakozónál..., De ha megy dvi-hdmi kábelen is, akkor ok. )
    - Milyen hosszú usb (vagy vezérlés) vagy táp kábel amit még "elbír", amin keresztül vezérelné a monitort, vagyis tv-t? Ugyanis ha megoldanám ezt a tv-re is, ami ~5m a géptől, akkor menne azon is a led vezérlése? Tehát a Gnd és a 6-os láb-ra, ha tennék ~5m "tyúkbelet", a tápot meg az arduinot a tv mögé, akkor még működne? Vagy a kábel hossza miatt késne a jel, vagy gyengülne, s ez miatt akadna, villogna vagy vmi probléma lenne?
    Lehet noob, láma kérdés,.de nekem ez a nagy távolság lenne az egyik problémám.
    Köszi a választ előre is.

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák