Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    Na én ezt a Amazon Cloud dolgot kipróbáltam. Hát lehet, hogy nem lesz rossz ez a szolgáltatás, de az efféle ingyenes szolgáltatásoknál mindig ugyan úgy visszajön az egyik óriási probléma, még pedig, hogy baromi lassan lehet feltölteni mindent rá. Kész röhej, hogy 20kbyte-al lehet feltenni egy mp3-at, 6-7MB-os fájl 5percig töltődik a szerverre. Most, ha ez ilyen lesz, akkor egy halott ötlet. Egy SD kártyára, ez 2-3mp. Ha efféle lesz ez a Cloud szolgáltatás, akkor tartsák meg maguknak. Pedig nekem 20/10-es a netem, de ez így max annak jó, aki szeret így szórakozni ilyennel. Az emberek többsége hozzá van szokva, hogy manapság egy 10-20MB fájl nem jelent gondod. Ha ezt így is lehet elérni, és játszani a zenét róla, akkor halott dolog. Nálam marad sokáig, és mindig is a hordozható dolgok. Manapság egy mp3 lejátszó pár gramm. Nem megterhelő hordani, amikor több GB kapásból a rendelkezésre áll, és gyorsan lehet az adatokat mozgatni.
    Most nézem, hogy 100MB -ra 34percet ír ki. Hát le lehet következtetni mire is jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák