Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    Na, srácok, összehasonlítás-képpen: megjött a Mi Watch.
    + szolgáltatások (barométer, SpO2, fotó vezérlés, stb), sokkal rugalmasabb, mint a T-Rex.
    4-féle GPS, hogy mennyire pontos, illetve mi a helyzet a szívritmus-méréssel bringázás közben, majd jelzem holnap, túra után. Az biztos, hogy csak Zepp, teló GPS-szel már eltűntek a T-Rex sokszor 10-20m-es pontatlanságai. Sajna Zepp kilőve, lásd alább.
    Viszont, amire többen panaszkodtak, és én is utáltam: a Mi Watch-on LEHET ZENÉT VEZÉRELNI EDZÉS KÖZBEN! Az óralapok sajna nem interaktívak, és nem is olyan szépek, mint a T-Rexéi, a kérdés, hogy rendes edzésmérést akar valaki (oké, tapasztalataim szerint csak a bicajozás szar, de nekem leginkább pont az kéne), vagy szép számlapokat nézni.
    A Xiaomi Wear egy fos A Zepp után, adatokat szinkronizálni sem Google-ból, sem Mi fiókból (!) nem lehet, szerencsére nem érdekel, hogy X hónappal ezelőtt éppen mit edzettem és hogyan. Szóval ez megint egy kérdés, hogy a Zepp ezerféle funkcionalitása (de szarul mérő órából), vagy gagyi app, részletes elemzések nélkül, de talán jó mérések alapján (netes tesztek szerint), holnap saját kezűleg kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák