Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz opr #4 üzenetére

    hát ha kipróbáltad az Nvidia új szolgáltatását akkor a látványra nem igen lehet panasz se a futtatási sebességre, sőt még a késleltetés is elfogadhatóan alacsony. Ott egy 1080Ti-t is adnak akár cloud szolgáltatásra, gondolom a felhő alkapú szolgáltatásnál se lenne gyengébb a grafika mint a normál új boxon, sőt.Microsoftnak pedig nem lesz gond a megfelelő szerverpark beállítása a csatasorba EU szinten sem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz arty #32 üzenetére

    mert youtubon nézted? :D Ki kell próbálni.
    Egyébként Én DS 3. részét próbáltam , a fiam 1060 kártyáján max grafikán 1440P ben nincs mindig stabil 60 FPS míg pl GF nowon van.Jelenleg a mai napon nincs hozzáférésem hozzá amúgy, még béta ,de kb még az ingyenes Béta alatt is egy GTX 1060 szintű teljesítményt adtak a felhasználók kezében reccenés nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cobra652 #44 üzenetére

    Már a béta indulásakor mondták, hogy egy alap verziót tesznek elérhetővé mindenki számára a publikus nyilvános tesztnek, ez kb 1060 teljesítmény. Ha fizetős lesz magasabb árért fogják nyújtani az1060 és 1080 Ti spektrumban majd a szolgáltatást a pénztárcádtól/ igényeidtől függően. Valószínűleg a hardcore gamer réteget akik 4 K játékára vágynak nem fogja kielégíteni ez a szintű szolgáltatás, de sok embernek aki IGP vagy éppen lapos integrált cuccal tolják megváltás lehet alkalmi játékra. valószínűleg az Xbox is kielégíti majd a stream szolgáltatással az alkalmi gamer réteget.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz arty #52 üzenetére

    Dedikált hardveres streamelésnél miért lenne mosott bármilyen textúra ?Ugyan azt a képet fogod kapni, amit a közvetlenül a hardverre kötött kijelzőn látnál, csak késleltetéssel.
    Microsoftnak meg van hozzá a hardveres és anyagi lefedettsége, hogy kiszolgálja az erre igényt tartó embereket, tippre így most azt mondanám, hogy kb 20-80 % lesz az arány , akik a streamelést fogják választani ,ha jó lesz a szolgáltatás,de itt bejön az a dolog, hogy ha elég erős lesz a szerver park és képes lenne kiszolgálni az xbox usereken kívűl a PC játékosokat is akkor miért kellene hozzá xbox? valószínűleg elég erős lesz hozzá egy windos 10 PC is és így teljesedik ki a szolgáltatásuk.
    Kérdőjeles az ár,de úgy gondolom, hogy a mostani szolgáltatásaik se kerülnek sokba még magyart viszonylatba sem, nem hogy nálunk fejlettebb bérekkel rendelkező országokban.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz opr #54 üzenetére

    de olyan nincs hogy streamelésnél egy textúra ( talaj) mosott a többi tűéles, vagy általánosan lebutítod a képet vagy pedig nem. Valószínűleg ezért írták, hogy találtak rá megoldást a Microsoftnál. Egy erre megfelelően épített hardver ki tudja szolgálni a FHD vagy 1440P játékot már most is online akár 40 mega net alatt is ésszerűen tömörítve.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz opr #57 üzenetére

    Értem, de ez annyi csak, hogy azon jobban látszik nem pedig egy textúra van általánosan gyengébben tömörítve.
    De szerintem érdemes nézni ilyen eszközzel [link]streamelt versenyjáték minőségét Twitchen. Szerintem tökéletesen kielégíti az átlag gamerek igényeit.
    Valószínűleg Microsoft sem fog ennél lejjebb adni, és ha még ez mellé megoldják az inputlag kérdését is, (gondolom optikai megható szintén nem lesz benne és így a BR is felejtős lesz) akkor nem lesz túl nagy gond, még ha nem is a 4K lesz a célja, de egy FHD esetleg 1440P szerintem simán beleférhet a streamelős verzióba a 4K pedig az alap gép kiváltsága lesz/ lehet. Meg kell várni mit alkot a Micro, mert ha valaki akkor ők képesek ez mögé olyan tőkét és hardvert rakni, amivel működhet a dolog- De értem , hogy szkeptikusak vagytok, én egy kicsit optimistábban látom, talán csak annyi. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cobra652 #59 üzenetére

    De én értem .Ezt írtam :

    " még ha nem is a 4K lesz a célja, de egy FHD esetleg 1440P szerintem simán beleférhet a streamelős verzióba a 4K pedig az alap gép kiváltsága lesz/ lehet."

    Egyetértek amúgy nem fogja azt tudni amit egy közvetlen hardver tud biztosítani,de valószínűleg nem is az lesz a célja ennek a hardvernek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák