Új hozzászólás Aktív témák

  • rekid

    addikt

    HI!
    A foiskola egyetemen szemleletet tanulsz s alapokat. Sajat peldam. Elkezdtem dolgozni naggyabol kesz a fosulim. (szakdoga meg allamvizsga van hatra) Igazabol, annyit tudok hogy tudom mirol beszelnek az öregek. Villmernök leszek (remelem) es ha csak fosulira hagyatkoznek egy normalis forrasztast sem tudnek csinalni (Marpedig egy villmernöktöl elvarhato aki tanult elektronikat). Botrany hogy a mai felsöoktatasban mennyire nem tanitanak gyakorlatot.. sot meg eztis total 0 ra csökkentik (veletlenul beleneztem a kovetkezo tantervbe) a diakoknak 0 azaz nulla labor orajuk lesz.. gratulalok... Megy a butitás.
    Szoval senki negondolja hogy ölesz az atyauristen frissdiplomaskent....tok 8 hol tanult. Annyi hogy lesz alapja es szemlelete a dolgokra nezve.

    Szakmunkasok.
    manapsag szarba sem veszik oket. Pedig hihetetlen dolgokra kepesek. Egy jo ács, asztalos, burkolo, festö.. mind mind bosegesen megtud elni söt hogy szakmanal maradjak egy jo villszerelö.. persze csak es kizarolag fusiban. maskepp nem eri meg. Minap keszitett nekem WInner_hun kollega egy olyan erosito elolapot hogy kb összepisaltam magam. Az ilyen jo szakembereknek Tuti lesz melojuk.

    Gyáva népnek nincs hazája!

Új hozzászólás Aktív témák