Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Leteszteltem. Igazi Erste színvonalú! Az alap problémám az, hogy a deviza számlámról volt egy Forint utalásom, aminek a cél számlaszámára lettem volna kíváncsi. Webes felületen (Android, Dolphin böngésző, asztali kliens mód), a számlatörténet összesítőjében az adott tétel nem fér ki, és a ... utáni részt nem tudom előcsalni. A tétel részletezője nem írja azt a "lényegtelen" infót, hogy mégis, ki a fenének utaltam. A telefonos ÜFSZ sem tudta megmondani. :Y Javasolta a mobilos alkalmazást. No, az előbb kipróbáltam. Először Android miniPC -re telepítettem. Rögtön egy szétesett felülettel indított. Innen bármire kattintottam FC volt a reakció, "alkalmazás leállt" felirattal. Ekkor telefonon próbálkoztam. Jött egy SMS, de nem csak kód volt, hanem szöveg is. Mégis, hogy a túróba jegyezzem meg? Vágólapra tettem, de persze nem csak a kódot másolta, hanem a szöveget is, így beillesztésnél hibás lett a kód. Remek! Szerencsére van vágólapkezelő alkalmazásom (Clipper+), amiben kitöröltem az SMS -ből a kódon kívüli részt. De, ez már bukta, mert ezt újra beillesztve már ki is lettem tiltva a saját netbankomból.
    Azt nem értem, hogy ha a böngészőt használva símán belépek netbank azonosítóval és jelszóval, akkor ugyanazon az eszközön a kliensalkalmazásnak miért kell külön SMS kód, miután ugyanúgy meg kell adnom a netbank azonosítómat, és jelszavamat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák