Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taranis

    addikt

    válasz taranis #967 üzenetére

    Tamással levelezek egy ideje a nyűgjeim kapcsán, muszáj ide is leírnom, hogy mennyire nem szokványos a supportja ennek az appnak. Bármilyen kérésem van, szinte azonnal jön reakció, javított apk, hétköznapi droid user nem ehhez szokott hozzá, szóval bárkinek aki ide téved ajánlom az appot (az Elixirrel egyetemben). Persze van mit fejleszteni rajta, de ez folyamatosan meg is történik, csak kérni kell, és ez egy nagyon jó dolog. Remélem, a jövőben is megmarad ez az odaadás/lelkesedés.
    Az eddig elhangzottakon túl lenne egy ötletem. A problémáim kapcsán úgy látom, hogy hasznosabb lenne, ha a változók kezelése a Taskerhez hasonlatosan működne, azaz lenne egy jelölő, pl. $, és akkor ha egy stringbe azt írom, hogy $name, akkor behelyettesítené. Most ugyanis az van, hogy csak oda lehet változót beírni, ahol kifejezést fogad a program. Márpedig változót bárhová be akarhat írni az user, így végül mindenhová kifejezést kéne tenni, ami viszont lehet, hogy túl komplikálttá tenné a programot.
    Mivel Taskerból jöttem, ösztönösen hasonlítgatom a dolgokat. Ahogy már korábban elhangzott, az E-Robothoz kicsit más gondolkodás szükséges, szerintem a Tasker logikája egyszerűbb, átláthatóbb. Főleg az okozta a gondot a tanulási fázisnál, hogy az egymásba ágyazott feltételeknél néha már magam is elfelejtettem, hogy hol tartok éppen, csak miután sorra leokéztam az ablakokat, láttam egyértelműen, hogy mit is csináltam. Persze egy nap nyomogatás után hozzászoktam ehhez, és már elég gördülékenyen ment, csak azt mondom, hogy elsőre ijesztően bonyolult tud lenni, ami amúgy nem az.
    Ami viszont jobban tetszik az E-Robotban, az az, hogy nem kell találgatnom, hogy mit rontottam el, elég jól követhető, hogy mit és mikor csinál a program.
    Az erőforrás igényt nem tudtam összehasonlítani, én személy szerint nem vettem észre, hogy az egyik jobban enné az akksit a másiknál.

    [ Szerkesztve ]

    colorizer.net

Új hozzászólás Aktív témák