Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #2584 üzenetére

    Köszönöm! Az nem volt tiszta, hogy melyik legyen az esemény és melyik a feltétel. De akkor ezen a nyomon indulok el.
    A "síma" screen off biztos, hogy nem jó, mert az rögtön aktiválná a lockot és akkor a proximity "távol" érzékelésnél a lockscreen -t kapnám. Híváskezeléshez nem lenne nyerő. Plusz, nem tudom, hogy a fókuszból kikerülés hogyan érintené a VOIP klienst. De ez már csak kreativitáson múlik. Sztem, megoldom. :) Legrosszabb esetben belenyúlok a fényerő kezelésbe, hogy a gyári minimum alá tudjak menni és ahogy Te is említetted, fullban ráhúzok a képernyőre egy érintési művelet nélküli widgetet, floatingban. MiniPC -n már csináltam ilyet.

    Közben tesztelgettem ezt a notiled kezelést. Nem egyszerű! Működtetni már tudom, de kontrollálni még nem. Már eddig eljutni sem volt egyszerű. Kiderült, hogy az kevés, hogy deaktiválom a Light Flow -t (ezzel kísérleteztem legutóbb). Külön ki kellett lőni az alkalmazást, mert amíg a szervíze futott, addig a Robotparancs nem csinált semmit. Most már többnyire akkor jelez, amikor szeretném, de azt még Ő dönti el, hogy mikor és mitől hagyja abba a jelzést. A tesztparancs egy screen off esemény és a jelzés. Próbálkozom a prioritásokkal, különböző értesítéstípusokkal, várakozással, értesítés törlésekkel, de nem akar engedelmeskedni. Ebben esetleg segíthetnél. Az is biztos, hogy ez a funkció erősen készülékfüggő lesz. Az enyém nem tudja keverni a színeket, tehát az RGB -ben az aktuális színt 255 -re, a másik kettőt 0 -ra kell állítani. A villogással tudok kicsit játszani, de nem túl nagy a mozgástér. Egy ponton túl vagy égve marad a led, vagy nem gyullad ki. Találtam két hiányosságot is, amiket sztem jó lenne megoldani (már ha van rá mód), mielőtt a feature belekerülne a véglegesbe. Az egyik a fényerő. Csak fullon megy, pedig tudna máshogy is. Másik programban találtam is rá opciót és a gyári beállításnál sem teljes fényerőn megy. A másik probléma, hogy semmit sem ér az egész feature, ha nem tudja felülbírálni a gyári beállításokat. Nálam onnan indult a probléma, hogy a töltésjelzésnek magasabb a prioritása (vagy egyáltalán nincs prioritáskezelés). Tehát, ha a töltést jelzi, akkor nincs más értesítés, nem reagál a Robotparancsra sem. A Gravitybox -ban (csak a pro -ban) is van notiled kezelés. Én még nem vettem meg, tehát az nálam inaktív. De az energiabeállításoknál találtam egy "akkumulátor töltés led" menüpontot. Ennek három opciója van. Alapértelmezett, emulált és tiltott. Ha emuláltra, vagy tiltottra állítom, akkor rögtön működik a Robot értesítés. Szóval én meg tudom így oldani, de sztem jó lenne, ha a Robotban lenne lehetőség a gyári beállítások deaktiválására/felülbírálására.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák