Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #2567 üzenetére

    Nekem már többször lett volna rá szükségem, de mindíg lusta voltam megcsinálni. De tudod mit? Nekigyűrkőzök és megpróbálok összehozni egy ilyen változót, amit valahogy modulként tudnék több parancsban is használni, hogy ne kelljen parancsonként konfigolni. Aztán majd megírom, hogy egy eccerű user hogyan boldogul egy ilyen feladattal. Aztán, ha mégsem megy, akkor jól kitolok vele úgy, hogy Elixír hangprofilokat csinálok, a teló összes hangfunkcióját ezekre irányítom és akkor a Robotban is csak ezeket kell aktiválni.

    Más. Van a telómnak egy csúf bugja (több usernél is előjött). Időnként eldobja a töltést, hiába van töltőn. X százalékig tölt, aztán leáll és csak újracsatlakoztatással indul újra. Csináltam egy parancsot, aminek az eseménye a töltő csatlakoztatva, feltétel1: az akku töltődik tagadás operátorral ÉS feltétel2: akku kevesebb, mint 90%. Szerinted ez az említett hiba esetén elindítja a kapcsolt műveleteket? Vagy ezek a feltételek csak a töltő csatlakoztatás pillanatában érvényesek? "Töltés abbamaradt" eseményt nem találtam. Van vmi jobb ötleted a töltésmegszakadás detektálására?

Új hozzászólás Aktív témák