Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #2151 üzenetére

    Wow! Köszi! Ezek nagyon hasznos infók! Az nem volt meg, hogy az a három adat a vektorirányonként mért erősség. Így már az is világos, hogy miért van x,y,z változó lehetőség (mert eddig erre is volt nálam fejvakarás). Ha értek vmit, akkor tudom használni, variálni. Ha nem értem, akkor max. másolni tudok. Az meg nekem kevés. Már írtam Neked korábban, hogy a változókkal nem az elmélet miatt állok hadilábon. Tökéketesen értettem most is, amit írtál (legalábbis az elméleti részt). A probléma a gyakorlati kivitelezéssel van. Írok egy példát. Múltkor tökéletesen vágtam, hogy a "kijelző kikapcsolva" eseményt kell használnom, "A" alkalmazás fókuszban, "VAGY" "B" alkalmazás fókuszban eseménnyel. Ennek ellenére, csak harmadikra sikerült az operátorokat és az értékeket úgy és olyan sorrendben megadnom, hogy a Robot is úgy értse, ahogy én szeretném. Ha ránézek egy általad küldött mintára, akkor rögtön látom és értem, hogy mi, micsoda és miért van ott. De amikor nekem kell létrehozni, akkor nagyon nyögvenyelős és hamar felmegy a pumpa. Rosszul viselem a szerencsétlenkedést (a sajátomat is). Olyan ez, mint az autóvezetés. A mazsola is pontosan tudja, hogy mit kéne. Csak a hogyannál akad el. Ilyenkor a legapróbb dolgok is félre tudják vinni az embert. Pl. Rólad már tudom, hogy angolul használod a telót és ezért gyakran a kifejezések angol megfelelőjét írod. Tudom, hogy ez Neked fel sem tűnik, de ne tudd meg, hogy a pár év alatt, hányszor állítottam át angolra a telómat ahhoz, hogy pontosan értsem, amit írsz. :) Ezt a szösszenetet csak azért írtam, hogy értsd, azok a logikai sorrendek és összefüggések, amik Neked, programozónak természetesek, azok nekünk totál kifacsartak és ezért még akkor is nagyon nehéz így helyesen megcsinálni egy parancsot, amikor egyébként értjük, hogy mit kéne.

Új hozzászólás Aktív témák