Keresés

Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Hieronymus #182 üzenetére

    Nem lehet ezt megfékezni már. Az inkubáció 2-3 hét tudtommal es fertőzhet már a beteg. Itt ülök a vonaton többen köhögnek es fujjak az orrukat, persze nagyrészük simán náthás, de aztán ki tudja.

    A lényeg az hogy aki fiatal és egeszseges annak kevésbé van félnivaloja, viszont elszenvedi a másodlagos hatását (gazdasági és szociális sőt turisztikai) , szerintem aki kigyógyult nem dőlhet hátra, miért az influenzára se leszel immunis, akkor másodjára visz el

    Komoly lesz ez, ha a (csupán az emberek szempontjábol persze) legrosszabb forgatokonyv valosul meg, hajjaj gagyi világ lesz egy ideig nagyon, de megmondom nektek a túl sok ember tönkreteszi a bolygót

    persze az is lehet tavasszal-nyáron visszahúzódik és lesz vakcina

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Hieronymus #182 üzenetére

    A magyar egészségügy helyzete nem annyira rossz, mint gondolod.

    Gondolom??? Ajaj, hát ez így érdekes, honnan veszed, hogy csak gondolom róla? Nem itt élek pár évtizede, nincs család, barátok, nincs tapasztalat, csak úgy rámondom? Fasza.

    Amúgy sem a mennyiségi betegellátás a megoldás. Azt a leggazdagabb állam sem tudja megfinanszírozni tökéletesre.

    Te vagy nem itt élsz vagy...... mo mindegy, ebbe nem érdemes belemenni.

    Ha megnézed a híradásokat, a védőszemüveg hiánya nagyon szembetűnő volt kezdetben.

    Évek óta nem nézem ezeket, magyart legalábbis nem, talán épp azért nem, mert nem gondolom a dolgokat itthon, hanem tapasztalom. A focit meg nem nézem sokba, így sose fog fájni a hátam a hanyatteséstől, mennyire dübörgünk.

    Többit szerintem nem nekem írtad. ;) Amúgy Pesten élek, így a karantén, mint olyan itt értelmezhetetlen szerintem. De ott az olasz példa erre. Milano nincs karantén alatt, vajh miért?

    (#190) kisza25

    Odaviszik persze, de saját családi free temetés mintájára gyógyítsa is meg a beteget a családja? No de a NER fanok szerint minden OK nálunk. Szerintem nem annyira, nem vagyok semmilyen oldali már régóta, igaz hasznonélvezője sem vagyok a NER-nek. Sőt....

    [ Szerkesztve ]

  • nullpoint

    senior tag

    válasz Hieronymus #182 üzenetére

    "A magyar egészségügy helyzete nem annyira rossz, mint gondolod."

    Ez igaz. Sokkal, de nagyságrendekkel sokkal rosszabb mint azt gondoljuk.

    Mind eszköz, mind személyzet mennyiségében, és minőségében is súlyos hiányok vannak.

    Az ország kórházáinak döntő többségében a higiénia egy istálló szintjét sem éri el.

    Nulla az esélyünk a járvánnyal szemben.

    kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Aktív témák