Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Lauda #80 üzenetére

    ++

    Minden január-február azzal telik, hogy kb. azon idegeskedhetek, hogy influenzaszezonban egy talicskányi göthös ember krákog egész úton a metrón a nyakamba, én meg hazaviszem anyáméknak, meg a gyereknek, nagyon jó.

    Nyilván az indok: "nekem be kell menni dolgozni mert én nem tehetem meg hogy kiesek a munkából mert nekem el kell tartani a családot" ©. Más nem tartja el a családját, és mindenki más főnöke még prémiumot is ad ha betegség miatt hiányzik az ember... de ő a világ közepe, neki muszáj emberek közé menni betegen, önző ******. Aztán két nap múlva úgyis ledönti és akkor már muszáj lesz otthonmaradni, kb. ugyanaz lesz az eredménye, csak még ő is nehezebben jön ki belőle...

    BTW ezért aggasztó egy kicsit ez a mostani helyzet is szerintem. Az emberi önzőség és hülyeség miatt (gondolom senki nem mondja majd, hogy már megvan a repjegy, de mégse utazok el kicsimmel Olaszba').

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Aktív témák