Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    Ja bár azért "vicces", hogy ritkul a járatszám 2-3 szoros a lerobbanás etc.. örökké nem halogathatnak, ráadásul érvről évre idősebb és kopottabb lesz minden.

    Nyilván nem hagyják a totális leállást, mert nem csak BP, de Gödöllőtől kezdve az egész régió megbénulna. Mindenesetre szánalmas, hogy odázva van a helyzet régóta, mint ahogy a repülőtér is. Azért már fizetne az állam csak vigye valaki. Vigye a BKV-t is menjen bele magántőke az jót tenne neki.

    Olvasom, hogy hát rájöttek a BKV-nál, hogy megszorítják a nadrágszíjat 5 milliárd marad ( kommunikáció, takarítás, reklám stb.. ) mondom WTF? Ez kellett, hogy rájöjjenek? Komolyan eddig is meg tudták volna lépni, de csak mikor ekkora csőd van?

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

  • moha21

    addikt

    válasz cskamacska #20 üzenetére

    Hát, ha felemelik a kedvezményes jegyeket, bérleteket meg mindent, elbocsájtanak dolgozókat és csökkentik a fizetést, akkor is valami 70 milliárd fog hiányozni...Ez úgy no comment, ha azt veszem, hogy nekem egy vonaljegy 320 Ft volt eddig és ezért cserébe kaptam azt, hogy lerohadt a metró ( 3-as akkor ), volt metrópótló, de ott is volt amelyik lerohadt...Ez az Árpádtól Lehelig vagy hogy volt. Gyalog gyorsabb volt a dolog. Ugye a pálya is rohad szét ( meg a kocsik is ), csökkentik a sebességet, lassan omnibusz lesz. És még ritkítják is a járatokat.
    Nem tudom mit tesznek, hogy hagyják- e a picsába és tényleg akarnak magántőkét bevonni ( jó lenne, mert így tényleg csak fekete lyuk az egész, mint a malév )

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

  • moha21

    addikt

    válasz hoffman_ #23 üzenetére

    Jó hát, de ez minden évben így volt. Előtte is. Kifizették az adósságot, de igazából ezzel csak el lett odázva minden.

    Hévek is hány évesek? Fejből nem tudom, de nézegettem őket hát bizony nem mai darabok.

    Amúgy elég nagy probléma az is, hogy sokan szarnak bele a büntetésbe is. Ismertem nem egy embert aki naponta begyűjtött 36.000 Ft büntetést ( ugye megkapta a büntit már vágta is ki kukába ). Milliókkal tartozott 1 év alatt 18 évesen a BKV-nak, gondolom azóta is hasonló a helyzet. Semmit nem foglalkoznak vele sem.

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák