Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz #79335424 #35 üzenetére

    A tecső nem érdekel. Ugyan akkora adatforgalom mellett, inkább letöltöm, mint online nézzek filmet.
    Amd APU E350. Koros elmúlt 3 éves, nem mai gyerek már de még most is lejátszik mindent, kivéve 3D, de nincs is hozzá megjelenítőm.(3 év múlva egy ilyen bigyula mit fog lejátszani :D ? 26K meg kimondott rablás érte Ennyire nem drága HDMi jogdíj, A többi paraméter meg, pfff.)Ez van összekapcsolva egy, tv-vel. Ha filmezek megfelel, ha zenélek megfelel, ha el akarok érni távolétemben számomra fontosabb dolgokat, arra ott van a felhő, az 50giga tárhely bőven sok is nekem. És nem vennék semmi ilyen pendrive akarámit helyette.
    Nem érdekel a nas, már gondolkoztam raja, de nekem nincs létjogosultsága, mivel a gép naponta max 4-5 órát megy, erre nem kel nas meg távoli elérésre meg ilyenekre. Ez az itthoni átlag, és ehhez puritán az a kis okosító akármi, de felesleges egy nas hálózatot is megtanulni vagy beruházni rá, hogy ez a kis valami használható is legyen .
    A következő is APU lesz ami ezt váltja, de eltelik még remélem egy év, és nem kell hamarabb alkatrész miatt váltanom.
    A Cisco Tés modem router meg bőven elég. Napközben teljes áramtalanítás van, csak a cisco megy az IP tv miatt.
    De még a böngészést is legtöbbet telefonról intézem. Amit ez az izé tud annak 80% egy középkategóriás telefon tudja, 30Ezerért.
    Ettől nem lsz okosabb a tv, csak nagyobb villanyszámlával lehet netezn. Filmezni, meg ilyennel vicc :)
    32 bites rendszer, Fat32, elég mókás a mai világban már. Adat tárolása lószarjóska, külön adatárló kell hozzá nas, vagy pc, vagy akármi.
    Egyébként ha MS nyitott szemmel jár és észre veszi ezt a piaci rést, és elkezdi a windows rendszerű média lejátszókat ontani, rendesen beékel a piacra, és hamarabb meglenne a mobilágazatban is az áttörés.
    50K környékén már olyan média lejátszó mini pc-t tudna adni ARM alapon hogy csak ihajj. Nah akkor arra váltanék.Egy 64 bites ARM-al már az AMD APU részlegét is kihalásra ítélhetné.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák