Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakilz

    újonc

    válasz Eliot Anders #358 üzenetére

    Tisztelt Fórumozók,

    Emlitett 127,1MB nagyságú frissitést én is letöltöttem (bárcsak ne tettem volna) a [céges] telómra.

    Azóta valahol olvastam, hogy ezután wipe kellett volna következzen? de sajnos amikor befejezte a frissitési folyamatot, pont nem voltam a szobában, és nem tudom mi történt pontosan.

    Elég az hozzá, hogy amióta ez van, a telefon nem képes magától se ki- se bekapcsolni (csupán hosszas rátartás után tűnik kapcsol ki végre a képernyő), nem megy a restart sem.

    Több pc szoft-al is próbálkoztam de mivel nem tudom aktiválni az "USB" módozatot, hisz a telefon nem kapcsol be, illetve mindig újraindul (akkor sem, ha bal fent látom, hogy ott van a csatlakozás)
    2x kell a PIN-t beirni, ha elsőre engedi is, másodikra az enter után ismét újraindul (endless loop)

    Több dolog is aggaszt ezek kapcsán:
    - mi lett/lesz azon adatokkal amik rajta voltak a telefon memóriájában és nem a kártyán? vissza lehet még őket szerezni?
    - visszalehet állitani az előző verziót akkor is ha nem kapcsol be teljesen a telefon? Pl. kábel-pc szoft -> melyik lenne erre alkalmas?
    - bármi tanács jól jönne, köszönöm!

    szép napokat!

Új hozzászólás Aktív témák