Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    Hát, az én játékos kegyeimet aztán kereshetik túlhajtott FHD TN monitorokkal! :P Le lehet szokni a "gamer" minősítésről az efféle termékeket illetően. ;)
    A laminálógépeknek és a papírnak már ki kellett volna halnia, ellentétben a fákkal. :((
    4 monitorcsatlakozó a VGA-kon is van, ráadásul nem csak 1-1 monitort használhatok velük, hanem többet is, emellett a monitorokon is több a csati, azokon is választhatok, melyik bemenet működjön. :U
    Bt füles 90p üzemidővel viccrovat (már javasoltam), ahogy az "FFB-free" kormányok is.
    A bt hangszaró legalább nyomokban sztereó érzést tartalmazhat, na de 4 óra üzemidővel máris vehetünk mellé powerbanket, már ha nem hiányoznak a mély hangok és a teljesítmény, amelyeket valahogy nem sikerült kiemelni a cikkben.
    Dugulást eddig a több évtizedes pumpa még mindig megoldotta, kamera nélkül is sejti az ember, mi lehet a csatornában. :)
    Játékos szemmel és józan ésszel. :R

    SunMount3r: Nem csak az becsapós.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

  • Predatorr

    őstag

    válasz Akula #4 üzenetére

    Te is csak azt írtad, amit én: rég nem kellenének már ilyen eszközök. :) Nyilván (még) nem "okos" az árokásó gép sem, hogy a tervező csak beadja a programot távolról, az meg megcsinálja, amit kell. Örülj, amíg nem válik fölöslegessé a munkád. :R ;)

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák