Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz simonzé #14 üzenetére

    Ezt gondolom rólam azon egy mondat ill. belinkelés alapján? Hogy veszed magadnak a bátorságot, hogy így teljesen ismeretlenül így megvádolj, kioktass és lehordj valakit a te saját beborult elképzeléseidből kiindulva? A demagóg az te vagy, spec engem alapból totál nem érdekelnek a csípőből kötekedő, kiéhezett hiéna letámadások, legfeljebb feleslegesen felidegesítenek, úgyhogy még nem csak egy kellemetlenkedő és zavaró t@hó, hanem még jó kontra produktív is voltál, ehhez inkább magadnak gratulálj. Bevált dolog/szokás itt sok Topic-ban kínai webshop-os termékeket linkelni, főként ha azok árban is kedvezőek, ezáltal is kitágítva a lehetőségeket és a megfizethetőséget a sok többi fórumozó számára is. A szűklátókörűség ennek fényében inkább téged jellemez. Ha meg hiszed is ezeket az "okosságokat" amiket prédikálsz, akkor annak terjesztésére a lehető legunszimpatikusabb, legbunkóbb módját választottad, tehát úgy látszik nem is ez benne a lényeg, hanem csak hogy jól belevághattad valakibe a ledorongolódat.

  • mepet

    addikt

    válasz simonzé #14 üzenetére

    Engem az csesz fel, mikor 100% hülyének nézik a vásárlót. Tudom, a kínaiak is, de amikor ezt magyarok követik el, az a szememben súlyosabb, hiszen ő a saját honfitársát akarja átvágni, megkárosítani.

    Pl ez volt a csúcs eddig szerintem: magyar fejhallgató, amire a kínaiakkal ráfesttettek egy új logót, ettől lett magyar. Ára 6600Ft, magyar logóval 15500. Ezért kell egymásnak linkelni a hasonló információkat, hogy, mi fórumozók így segítsük egymást!

Új hozzászólás Aktív témák