Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz dreamdancer #24 üzenetére

    Hat nem tudom. A parom epp most nezte ki maganak a Thinkpad Helix-et - ranezesre ponthogy otvozi az ultrabookok es a tabletek elonyeit. Nem igazan latom, hogy mi vele a baj. Az elozetes tesztek szerint kivalo az osszeszerelesi minosege, egyebkent meg 6/10 orat megy akkurol (tabletkent/laptopkent). Konnyu, munkagepnek is hasznalhato (ha rakotsz egy nagyobb monitort, akkor akar egesz nap is), fut rajta minden.

    while (!sleep) sheep++;

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz dreamdancer #24 üzenetére

    Meglátjuk kinek lesz igaza... Ez megint olyan jósolgatás, aminek semmi értelme, mivel még ki sem jöttek ezek az eszközök.

    [link]

    Szerintem egy ilyen lecsatolható tabletnek igen is lesz jövője. Dizájnban felér egy Apple géppel, ha már ez fontos a népnek. A Temash teljesítményre sem lesz rossz, ebben biztos vagyok. Plusz munka alatt mit értesz? 90%-ban Word doksik, meg Excel táblák mókolásáról beszélünk, arra pedig tökéletesen alkalmas.
    Ezen kívül mivel erős az IGP-je, simán tudja gyorsítani a PS-t, esetleg egy-két gyors videószerkesztést vagy konvertálást is el tudunk végezni terepen (az új videókódoló egység elég ütős lett) Mire kellhet még? Prezentálni a 3D modelleket. Pipa. Molekula/fehérjemodellezés. Pipa. Win 8 fog rajta futni szépen, ez fix. Az is tény, hogy a számolós, szimulációs, videórenderelős melókat nem ezen fogom megcsinálni, de arra egy ultrabook is kevés. Oda már PC kell.

    Szóval az általad említett munkára ugyan úgy alkalmas mint egy ultrabook, már ha teljesítményt nézzük. Csak plusz feature-ként, leszedhetet a "kijelzőt" és így extra prezentációs lehetőségeket ad a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák