Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Dilikutya #118 üzenetére

    Ahhoz, hogy automatikusan frissüljön kell a KB3035583. Ha ez nincs akkor ki van húzva a méregfoga a frissítésnek. Ha viszont ez a folt fent van akkor automatikusan beütemezi a frissítést ami végbemegy a megjelölt időpontban: Link

    Ehhez persze a WU is default vagyis automatikusan telepített frissítésekre kell, hogy állítva legyen. Az már csak hab a tortán, hogy aki elrejtette a KB3035583 frissítést annak többször újra el kellett rejtenie mivel változtattak többször is a besorolásán.

    Az, hogy a Microsoft közleményekben mit állít vagy mit nem teljesen mindegy, sose fogják beismerni, hogy megtévesztő az egész rendszer a frissítéssel kapcsolatosan.

    Én azt tanácsolom, hogy aki teheti állítsa csak értesítésre a windows update-t így értesül a frissítésekről de azok se letöltődni se telepítődni nem fognak. Sajnos korábban képes volt a windows 10 telepítőt automatikusan letölteni amivel 4-5GB-ot elvett a rendszermeghajtóból ezért állítottam csak értesítésre. Ezeket egyébként nem csak én állítom hanem több 100 ember, én inkább nekik hiszek abban, hogy mi megtévesztő vagy mi jó mint a Microsoft-nak akinek üzleti érdeke a Windows 10 terjesztése.

    Tönkrevágta az élő játékközvetítést a Windows 10 frissítés

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák