Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz bambano #336 üzenetére

    De azért célozgattál rá, h pl. Linuxra ingyenes az Office, Windowsra mért nem? De hisz mostantól arra is kis túlzással.
    Akkor állná meg a helyét, ha a helyettesítő termék is olyan színvonalú szolgáltatást kínálni, v tudná normálisan helyettesíteni, de ez az, h sok helyütt nem tudja...
    Lehet kicsit elragadtattam magam az igaz, de az a szurkálódás, célozgatások, mocskolódás, amit ti minden ilyen topikban leműveltek, h gyakorlatilag nem is vagytok érintettek az adott témában az sokaknál kiveri a biztosítékot és vérlázító, már elnézést. A Gimp-nek nincs is ára, Photoshopnak & Illustratornak meg teljes értékű alternatíva és, aki ilyen területen dolgozik, az alap, h ki fogja érteni fizetni a pénzt. De otthonra is inkább ezt rakja fel egy réteg, még ha virágbolti, akkor is.
    Nem is LaTex-et mondtam, arról én is tudom, h elit, de ahhoz user is kell, aki tudja kezelni. Viszont egy Libre se annak, se a másiknak nem igazi versenytársa. De LaTex-hez se adnak ám online hozzáférést, 1 TB tárhelyet, ami most már nem is annyi, hanem aszem korlátlan.
    "Ez" nem paronoia, ezt nem próbáld tagadni te se, h van egy ilyen burkolt célja is a dolognak, mert van.
    Utálatra talán a felhozott dolgok, indokok nem igazak, ezt se sumákold el, mert gondolom, h csípi sokak szemét és nem könnyű megemészteni. :U Közpénz...olcsó mellébeszélés, most is full ingyen adják, de ha más esetekben abból is megy egy része, téged az mit zavar, úgyse használod, illetve elköltik adott esetben másra, v megy a zsebekbe? :P
    Egy olyannal, aki saját bevallása szerint sem használ Windowst, hát még MS Office-t, nem fogok itt különféle zavaros dolgairól pluszba elmélkedni, mert se a topikhoz nem tesz hozzá, se az itt lévők többségét nem érdekli...mármint aki használja, hír hallatán használni akarja is a szoftvert és nem csak trollkodni jár ide.
    Amúgy megfigyeltem, h nem csak MS, de más topikokban is szeretsz mindig elkanyarodni az eredeti témától is teljesen, ha már kifogytak az érvek. Számtalan userrel volt és van itt fórumon vitád rengeteg topikban és nagyon, de nagyon sokan nem értettek veled egyet és támadják a gondolataidat...talán nem véletlenül, ezen kéne elgondolkozni... :U :DDD Egy ilyennel én se, akinek gondolatait a fanatizmusa ennyire elhomályosítja... + látom sok esetben a topik címét, témáját sem sikerül értelmezni, ez nem anit MS/ MSO, meg nem Linux és nem is Libre topik, csak a miheztartás végett, ha a tényleges témához normálisan nem sikerül hozzászólni. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák