Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Béééla #41 üzenetére

    Miért kéne minden gyerekre külön e-kártya? :F

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Béééla #41 üzenetére

    "Nem akarod látni, talán mert a kamera másik oldalán vagy?"

    Mit nem látok? Tőlem nem láthattál leírva olyat, ami az elfajzott jogvédők vállát veregetné, mert undorodom tőlük. De ez is csak egy hangos kisebbség, ettől még a szerzői jogvédelem egy létező és komplex területe a jogalkalmazásnak és jogalkotásnak.

    "Tessék alkalmazkodni, elég tíz yacht, nem kell tizenöt."

    Köszönjük, mára is kimerítetted az "azért kalózkodom, mert ők szupergazdagok" bullshit dömpinget.

    "Ezt kifejthetnéd. Azt próbáltam bemutatni, hogy az itthon EGYÁLTALÁN kapható kártyák is söralátétnek jók, vagy túlárazottak erősen."

    Nem tudom mit kell ezen kifejteni. Banki napi középárfolyamon, névértéken vásárolt Gift Card helyett inkább a masszívan túlárazott nepper árakkal jössz. Nem tudom ez mire jó, azon kívül, hogy finoman szólva is humoros az egész.

    "És nem mindegyik bank ad e-kártyát (és annak plusz költsége van)"

    Neked nagyon bejön ez a "legyen minden ingyen", még a saját pénzed biztonságára sem vagy hajlandó kifizetni egy fillért sem. Ezeknek a virtuális kártyáknak az éves díja 1000 Ft körül mozog, jelentősen olcsóbb, mint a főkártyád.

    "You can use PayPal to buy apps and digital content on Google Play in the following countries:"

    Tudtad, hogy Google Play-en vásárolhatsz a telefonszámlád terhére is? Nem kell hozzá sem bankkártya, sem PayPal. Ellenben PayPal nagyon-nagyon sok helyen máshol remekül használható, de kiragadtál egy példát, hogy éppen hol nem.

    "na meg minden gyerekre nem csinálok külön e-kártyát..."

    Ennél a pontnál már rájöttem, hogy inkompetens vagy a témához, inkább hagyjuk az egészet... kalózkodj kedvedre, neked ez jár és kész! Mindenki túl hülye megérteni a te egyszerű igényeidet.

Új hozzászólás Aktív témák