Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Stauffenberg #19 üzenetére

    A játékkalózok jelentős része nyugaton tényleg ezért tölt le. Nem olyan régóta van steam-en visszatérítés és elég sok balhé volt a trehány portok miatt az utóbbi pár évben.

    Filmek esetén meg amúgy a kényelem ami sokat számít. Egyes virágboltok olyan kínálattal rendelkeznek amiket még több legális forrásból sem lehetne összeszedni.

    Szerintem meg az a baromi álságos amúgy, hogy amíg ilyen idióta szerzői jogi dszungel van mint most és pl itthon drágábban kapod a netflix kínálat 1/10-ét elvárni, hogy bárki is örömmel fizessen. Legyen minden elérhető legálisan mindenhol, onnantól pedig lehet szigorítani ahogy akarnak.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Béééla

    őstag

    válasz Stauffenberg #19 üzenetére

    Egy kicsit álságos mentalitás ez akkor, ha a "megnézem, hogy tetszik-e" próbakörrel gyakorlatilag okafogyottá vált megvenni a terméket (pl: film).

    És végtelenül gusztustalan, amikor egy filmet megnéznél, de a trélerében három felvillanás van, hogy mindenki döbbent arcot vág, majd egy logó: "A mozikban!", vagy hogy (ahogy a játékiparban is) a cikkek róla vagy spoilereznek, vagy fizetett reklám. Elmész, megnézed, és anyázva jössz ki. Ami egyértelműen állatihúdejó, azt persze megnéztük párommal moziban, na akkor nem is csalódtunk, de egy átlag filmnél köszi, nem.

    A Kedves Jogvédők nem látják be, hogy aki született kalóz, az egy forintot se fog adni egy filmért, ellenben egy albumért ~ 1000 HUF környékén már elkezd az itthoniak pénztárcája is kinyílni. Mellesleg felteszem a kérdést: mit kezdünk itthon a a 7.5 ezerrel drágábban váltott, ráadásul Font alapú Steam gift carddal, a röpke kétezer Ft-tal drágább de legalább ojróalapúval,
    nem látom az áruházakban az iTunes és Play (Microsoft Store kártyáról nem is álmodom) kuponokat a pénztárnál (mert nem léteznek), akkor miről beszélünk? Én is csak a számat húzva mertem ide-oda kapcsolni a bankkártyámat, de a gyereknek születésnapra-karácsonyra tuti csak egy feltöltőkártyát adnék (majd eldönti, hogy zenét vagy sapkát vesz belőle) mert a bankkártyához soha a büdös életbe nem fogom kötni.

    Játékot kalózkodni meg a multi miatt nem érdemes ma már, plusz ugye az esetleges fertőzésveszély. De inkább örülnék, ha letölthetnék egy demót és nem az ügyfélszolgálatot kéne zaklatni ha szar. Te se úgy veszel kabátot hogy "negyvenhatosat kérek, hátha jó", kifizeted, majd a bolton kívül felveszed és szaladsz becseréltetni mert szűk.

    @proci985
    megvaltozott a vilag.
    steam villamgyorsan es automatikusan patchel (250es netem van

    Köszi, 8 mega a max elérhető, pedig Budapest mértani középpontja. Nem mindegy hogy fél óra vagy 3 perc.
    Steamrol van refund ha nem megy / nem tetszik.
    Erősen korlátozott. Nem végigjátszás után akarom visszakérni a pénzt, nem vagyok olyan (főleg hogy a steam könyvtáram tele van, és ebből több cím úgy van meg, hogy évekkel később vettem meg, mert anno virágbolti verzió volt csak a gépen) de az már procedúra. Legyen demó. Psychonauts az utolsó amiből demót láttam, meg is vettem mert érdekelt. Vagy szokott ingyen hétvége lenni, ha úgyis méri a steam mennyit játszol, szedhess le egy játékot és 1 óráig nyomhasd anélkül hogy megvennéd. Demónak megfelel.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák