Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz -Faceless- #32 üzenetére

    A karikagyűrűnél? Nekem elégségesnek tűnik a minősége vagy csak a tied volt defektes. Ránézésre, amire nem elég ott egyebekkel is foglalkozni kell (felmelegíteni a ragsztást, szétpattintani plasztikkal....)
    Én azzal szembesülök, hogy jobban csúszik a bitfej, mint amekkora fogás ki tudok rajta fejteni. De megoldható ügyesen...
    Összességében jobban jöttem ki a szerszámmal és az alzás akkuval (avacom), mint az apple szervizzel. Miközben az akku is jó minőségű.

    #33Zanik:Amíg nem figyeltem oda a megfelelő fejre akkor sokkal sűrűbben volt nekem is, ahogy mesélted. Most már inkább egyéb körülmények okozzák, nem maga a fej, vagy csavarhúzó. (pl. már előzetesen koptattak a csavarfejen, nem szorítom eléggé lefelé a csavarhúzót PH fejnél, rozsda, stb..) Az én csavarhúzóim, bitfejek full póriasak, olcsóak és szuperálnak.
    Ha barkácsolsz, javaslom, hogy PZ vagy Torx fejű csavarokat használj. Egy hornyos, PH ezeket kerüld, mert ezeknél tényleg könnyebben előfordulhat az elnyírás. A PZ már sokkal jobb minden szempontból vagy a torx mégjobb. Vannak boltok, ahol már nem is kapsz PH csavart, mert a PZ jobb. Legalább is én úgy tudom, hogy stabilabb a forma miatt, minimális az esélye, hogy csavarásnál kiforduljon, illetve állítólag nagyobb forgatónyomatékot is lehet átvinni vele.

    #34tibaimp: Remélem neked is beválik. Én nagyon elégedett vagyok vele. :R

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák