Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz bambano #29 üzenetére

    az Office egy programcsomag, aminek az alkalmazások a fícsöreit jelentik. Outlook 2007 egyébként már nem Word-öt használ szerkesztőnek és IE-t megjelenítéshez (volt is belőle balhé, hogy miért csúsznak szét a korábban szép HTML levelek). úgyhogy ez pont rossz példa.

    "Az ie eléggé bazinagy program, kosárszám vannak benne/hozzá kontrollok, kapásból hivogatja és integrálja az excelt meg a wordot, stb. stb. Utána meg nem tudod eldönteni, hogy hol volt a bug."

    integrálja az Excel-t? ember... az, hogy a context menüben van export to Excel összvissz egy registry-kulcsot jelent, ez csak annyit csinál, hogy nyit egy Excel-t és OLE-vel átdobja az éppen kijelölt adatokat. nekem van Google, Wikipedia is a jobbkatt menümben, akkor integrálja a Google-t is? méretre amúgy 1,47 MB és 14 fájl.

    "User nem telepíthet közös területre semmit, ezzel megint meg van oldva egy csomó gond. A rendszergazda meg értsen hozzá. "

    nem látom az eget verő különbséget.

    "Szerintem meg lehetett volna azt mondani a vistában, hogy a windows32-höz mostantól kuss van."

    mostakkor leírom mégegyszer, mert úgy tűnik, nem világos: a system32-höz mostantól kuss van. aki oda akar írni (vagy a HKLM-be, stb.) az szépen át van irányítva a %userprofile%\appdata\local\virtualstore-ba. a Vista certified programok például már nem is akarnak ilyen csúnyaságokat.

Új hozzászólás Aktív témák