Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz #06658560 #22 üzenetére

    Én úgy emléxek, hogy soha nem érték el a 200K-t. Esetleg súrolták. (most nem arra gondolok, hogy kiadták a kártyát annó és az első 3 hétben mennyi volt az ára). Általában 1-2 hónap és a kezdeti magas árak több 10K-val lejjebb estek. Most viszont telnek a hónapok és nemhogy nem esik le hanem kiadnak egy karit ami még 300K-ból se futja ki... Én annó amikor megvettem a 7900GTX-et zsír újonnan (! Tény hogy már legalább 1 éve volt 7900-as széria amikor én vásároltam a 7900 GTX-et, de a 8xxx széria még NEM jelent meg akkor, erre konkrétan emléxek! Tehát a 7xxx széria votl a legerősebb) És akkor vettem újonnan a 7900 GTX-et 87K-ért. Mai napig megvan valahol a bolti számla. A 7950 ami 2 magos volt, azt hadd ne tudjam már mennyi volt akkor de maximum 130-140 körül lehetett ha a 7900 GTX 87K volt. És hol van ez a mostani 300K-tól? pedig már nem 1 nem 3 hónapja adták ki a GTX 690-et, hanem lassan 1 éve? Így valahogy és azóta leesett vagy 10K-t az ára 1 év alatt? nevetséges..... :W A titan meg még rosszabb .. drágább a 690-nél is és még gyengébb is nála.

    7980X2 : Lehet alpári vagyok, de ilyen kártyáról még soha nem hallottam. Biztos létezik ilyen? :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák