Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dubmaster

    aktív tag

    válasz bwoay #199 üzenetére

    Jah, értelek!
    A reggae is divat "bizonyos körökben"

    Az Israel Vibration nagyon jó!!!! Amit én még mellé tennék Neked ez alapján:

    I Jah Man
    Augustus Pablo
    Midnite
    Bim Sherman
    Linton Kwesi Johnson

    és a nagy öreg: Le Scratch Perry!!!!

    Ők a mai napig őrzik hitelességüket, (Bim kivételével, ő sajnos távozott Jah-hoz)

    Az én nagy kedvencem a Dub Syndicate és Adrian Sherwood (On U Sound)

    Többször voltam koncertjükön Bécsben! Zseniális!!!!

    Üdv: Dub

    Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

  • niyabinghi

    tag

    válasz bwoay #199 üzenetére

    A Groundation jó, neked köszönhetem, hogy ismerem őket. (Na jó, pár héttel később egyik unokatesóm is megjelent vele, így nem tudom, mit gondoljak.) Először mondtam, hogy á, ez nekem lassú, aztán mégis teccc. :D
    A dancehall jó, annyi a baja, hogy a legtöbb előadó nem tud túllépni az egymás fikázása (lásd pl. Bounty Killer vs Ninjaman, Kartel vs Movado), fegyvermánia, valamint a b…ás szentháromságán. Amelyik meg igen, azt vagy kevesen ismerik, vagy tényleg rettenetes. o.O Capleton egyre szenilisebb, szó szerint ugyanazt darálja minden interjúban, meg persze fyah haffi bun és fyah pon babylon, Sizzla is régen mutatott újat, Buju még mindig sitten, amiket meg mostanában kaptam kintről legújabb címszóval, hááát... Inkább hagyjuk, na. Van pár régi album, amik jók, aztán csá. Mostanában kezdek megint egyre több Marley-t meg Tosht hallgatni. Ja meg hát az öreg Skelly-ék is császárok, ez nem kérdés. :)

Új hozzászólás Aktív témák