Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsole

    újonc

    Sziasztok!

    Én is hasonló problémába ütköztem, mint ahogy többen is írták fentebb: a Messenger App-ban csak "várakozás hálózatra" történik (bár értesítések valóban jönnek), a fő Facebook alkalmazásban pedig nincsen az említett belső üzenetküldő funkció, továbbra is a Messengerre dob. Ha pedig törlöm a Messengert, akkor kiírja, hogy telepítsem... Tehát róka fogta csuka.
    A Facebook alkalmazás tulajdonságaiban pedig azt látom, hogy tavaly augusztusban frissítették utoljára (újratelepítés után is)...

    Esetleg valakinek van infója arról, hogy a cikkben említett (ill. más helyeken ugyanebben a témában megjelent cikkekben egyaránt leírt) fő FB alkalmazáson belüli üzenetküldés/fogadási lehetőség mikor fog élesedni? Egyáltalán fog-e valamikor? Ezt mintha elfelejtették volna aktiválni a fiúk... És mivel az összes cikkben írják ezt, biztos valami hivatalos sajtóközleményből van...

    (630-asom van, amire a W10 nem elérhető, hackerkedni nem szeretnék / nem akarok / nem merek / nem tudok. A WP-t nagyon utálom, de sajnos kényszerből egyelőre ez van, és mivel a telefon hardverileg teljesen vállalható, bizakodtam, hogy legalább idén még kihúzom vele, és elég lesz jövőre beruháznom egy új kütyüre... A FB-t viszont elég sok emberrel való kapcsolattartásra használom, tehát jó lenne, ha működne... A böngészős verzió valóban működik, csak nem valami hatékony/kényelmes, így örülnék, ha lenne valami alternatíva...)

    Köszi előre is!

    Dzs.

Új hozzászólás Aktív témák