Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz moonman #31 üzenetére

    sokakat zavar, hogy előúsznak az ablakok és nem bevágódnak, ahogy XP-ben.

    ez mennyire így van. én ki is vettem ezeket az effekteket fél év után. úgy fél óráig fura volt, h 1-1 ablak hova tűnik, aztán visszazökkentem, xp-n is mindig tudtam, h hova tűnnek el... :)

    xp-n dreamweaver vagy fél percig tölti magát, vistán 1 hónap használat után a kattra képembe villan. wmp-nél is ugyanez van.
    start menü-ben lévő almenük is egyből megjelennek és nem töltenek mint xp alatt.
    most már a hibernálásból is sokkal hamarabb bent van.
    kedvenc példám, h WoW 1,2g helyett nem megy 900mega fölé. ez 1g ramnál nagy előny tud lenni.

    persze a X app kifagyott üzenetet talán sűrűbben látom. xp-n utóbbi években talán egyáltalán nem találkoztam vele, vistán meg a "nem ritka" kifejezés a legjobb rá, de mindig ugyanannál a 3 appnál jön elő és tudásbázisba már le is írják az okát, csak lusták javítani, majd a köv verzióban.
    egyik ilyen érdekes hiba, h dw megadott beállítás mellett néha kifagy o2007 mellett...
    másik meg, h az ie7 devtool kifagyasztja az ie-t, ha hirtelen sok tabot nyitunk meg. mivel mindkettő ms, ez erősen a ciki kategóriába tartozik. annó az ff-et azért hagytam ott, mert lépten-nyomon kifagyott az extektől...
    az egyik asus driverem miatt szokott még az explorer kifagyni, de az nagyon ritkán és egyből újraindul, szal csak egy pár másodperces kiesés az egész**.

    ** thx2 új restart fícsör :)
    btw, a "problem reports and solutions" nagyon jól sikeredett. magától szól, ha egy kifagyásra már van javítás. a hibaleírásból meg egyből meg lehet találni, h mi okozta a gondot (pl ie kifagyott flash playertől..).

Új hozzászólás Aktív témák