Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    No nekem megérett most a rendszer már lassan az újratelepítéshez... lehet hogy kipróbálom vistát újra, mert követem a számomra szükséges progik fejlődését és már egész jól haladnak a vista alatti stabil működés felé.

    Másik hasonló topicban már írtam, hogy lehet azért érezni vistát lassúnak mert az effektek lejátszása miatt lassabban reagál... alap 98as dizájnnal nagyon pörgősnek tűnt... aero kikapcsolásához is megkerestem az eldugott részt :DDD úgy valsz nem gyengébb xp-nél... nameg... +2 giga ramot kap nemsoká a kicsike...vétek lenne kihagyni a ramárak mélyrepülését... de lehet még mindig nem az lesz az éles rendszerem... meglátom xp mit szól 3 giga ramhoz majd.

    Viszont néha érzek xp alatt is fura dolgokat ie7 alatt... mintha a kezelőfelülete nem mindig hatna a működésére... amit a fejébe vesz azt véghet is viszi... akkor is betölti az oldalt nha ha közben nyomkodom a stoppot/esc-et... Vista alatt tapasztaltam, hogy a progik kezelőfelülete kevésbé áll le golnolkodni... viszont ettől függetlenül nem mindig csinálja is meg rögtön azt amit nyomok... szal nem "fagy ki" percekre az ablak, frissül a tartalma de nem mindig fogadja az újabb parancsokat.

    SP1 verziójában ha finomítanak pár dolgon még nagyon jó dolog sülhet ki belőle... de azért a hardver követelmény túlzás kicsit, mégha viszonylag olcsó is manapság a teljesítmény.

    Juteszembe: a vista defragja jobb mint az xpjé?

Új hozzászólás Aktív témák