Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Karma #22 üzenetére

    Ezek mennyiben befolyásolják a napi használatot, illetve mennyiben teszik versenyképtelenné az OS-t? Az átlag felhasználót nem érdeklik a technikai részletek (engem inkább), max. a legismertebb számok a HW-ről, hanem pl. hogy miért nincs wide kijelzős, multimédiás Android készülék, miért nem tud egy netről lehúzott Xvidet megnézni, ha már a hardver bírná, stb. Én nem ismerem jól az Androidot, sok részletet nem tudok, de biztosan van még pár hiányosság, nem véletlenül jött ki közben az 1.6, és készül gőzerővel a 2.0.
    A felhasználó abban méri a jóságot, hogy amire használná a készüléket, az először is megy-e egyáltalán, és ha igen milyen minőségben/sebességgel. Még nekem se túl érdekes, hogy kihasználja-e az új utasításokat az ARMv7-ben a rendszer, ha egyszer gyors a Snapdragonnal, mint állat, és közben normális méretű és felbontású kijelzője van, ráadásul 30 %-kal olcsóbb, mint a Hero... (lásd Acer F1).

    Nekem ne is egyen több RAM-ot semmi 32 MB-nál, bár nem tudom, hogy ez a korlátozás még él-e a WM6.5-ben. ;) Ha az iGO8-nak elég ennyi, legyen elég bárminek. Majd ha a csili-vili animált dolgokat simán viszi a HW, akkor esetleg hiányozni fog, de addigra meg lesz olyan WM, ami támogatja. Ha meg nem, akkor lesz más.

    Szerinted engem mennyiben érdekel a "közepes Android élmény", ha kevesebb pénzből sokkal erősebb WM készüléket kapok, amin simán fut akármilyen felület? ;]

    (#25) Bocha
    Én erre gondoltam.
    "HTC has even completely removed stock apps like calendar and contacts and replaced them with its own versions"
    A HD2 tudtommal WM6.5 alapon fut, nem WinCE 6-on.

    (#24) joey20
    Én is, ezzel nincs is gond. Ám ha nem kényszerítenek, leginkább egyiket sem.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák