Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Narxis #47 üzenetére

    A szövegeseket tényleg nem tiltja, de azok nem is zavarnak, átsiklok felettük. Viszont ha bejön egy reklámkép, vagy -animáció, arra akaratlanul is odafigyelek, illetve odafigyeltem, amíg nem volt IE7Pro. Erre nekem bevált, de így már megértem, ha Neked más / jobb megoldás kell. :)

    moonman:

    "a Microsoft rendszereken szinte bármit felcserélhetsz, megváltoztathatsz, átalakíthatsz, ha éppen értesz hozzá"

    Éppen ezért használok Windows-t, csak azt látom, hogy egyre több olyan dolog kerül bele alapértelmezésben, ami nem tetszik, s egyre jobban el kell mélyülni a rendszer lelkivilágában ahhoz, hogy rájöjjek, hogyan kell visszaállítani. A nagy tömeggel az a baj, hogy a nagy tömeg igénytelen, s ha nekik fejlesztenek, bizonyos szempontból a rendszer is az lesz.
    Ott van pl. az alapértelmezett ClearType (nálam mindig csak rontott a szövegen), az egyébként remek Media Player, amit le sem lehet robbantani a netről, a sokat - és gyakran méltán - kritizált UAC, s a rakat beépített program, amiről még mindig nem hiszem el, hogy ne lehetne a setupál kiválasztani, hogy kell-e...
    A Windows 98-at ebből a szempontból jobban szerettem.

    Tudom, a fentiek már n+1-szer előkerültek, elnézést mindenkitől, de belőlem éppen most kívánkozott ki. :)

    [ Szerkesztve ]

  • raptor17

    csendes tag

    válasz Narxis #47 üzenetére

    ööö nem tudom melyiket nézted, de kézzel azt állítasz be amit akarsz, igaz nem jobb gomb és hozzáadja a listához, hanem menüben kell. De hozzá lehet adni.

Új hozzászólás Aktív témák