Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz speed471 #52 üzenetére

    De honnan jön a feltételezés, hogy a Windows 10 nem lesz stabil?

    Én még Windows Vistát is használok a munkahelyi gépemen, teljesen jogtiszta, megkapott minden törődést és frissítést, fut rajta jó néhány durvább grafikai és videós szoftver. Gyorsan indul, stabil és nincs vele semmi gondom.

    Otthon az asztali gépemen Windows 7 van, ezzel sincs semmi bajom. Már vagy 4 éve megy rendületlenül és nem lassú, nem háklis, nem prüszköl. Csak puszta lustaságból nem váltottam még le Windows 8-ra és mivel jól működik, nem voltam rákényszerülve még az újrahúzásra.

    A korábbi (nem túl izmos) laptopomra anno feltettem a Windows 8 preview változatot és meglódult, akkor használtam utoljára azon a gépen a Windows 7-et. Kapott egy végleges Windows 8-at is, gyorsabb volt a rendszer működése, gyorsabban indult el és gyorsabban kapcsolt ki.

    Most a barátnőm új laptopján van Windows 8.1, ezzel sincs semmi bajom, hasít ahogy kell. Windows 7 telepítésén nem is gondolkoztunk.

    Szóval mondhatni, hogy a Windows XP utáni éra teljes felhozatalával napi viszonyban vagyok és egyik rendszer sem rossz. Jól sikerült rendszer a Windows 7, ez tény, csak nem értem ezt az egészet, hogy miért ő lett az új XP, amit mindenki felsőbbrendűnek gondol.

Új hozzászólás Aktív témák