Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Huma #3 üzenetére

    Én egyetértek veled, de szerinted mégis mit kéne tennem? Nincs elég baja egy átlag magyarnak. Még minden lefekvés előtt azon is agyaljak, hogy az a kva NSA is megfigyel? Megélni sem egyszerű, nincs időm még közbe az NSA-val bújócskázni. És amint a példák mutatják felesleges is lenne
    Más:
    Egyébként, ennek a nagy bili borogatásnak sincs sok értelme. Hétről-hétre jön új dokumentum, ami érdekes és megdöbbentő. De úgy sincs mit tenni. Itt sokkal nagyobb hatalmak állnak a háttérben ahhoz, hogy bárki is tegyen valamit. Szerintem jelen pillanatban is ugyan olyan intezitással folynak a megfigyelések. Csak most lehet, más csinálja. Ha példának vesszük Amerikát és az NSA-t. Az NSA valakinek kiszolgáltatta az adatokat nem? Azok a hatalmi emberek, vagy szervek ugyan úgy igényelni fogják ezeket az adatokat, mert szerintem rengeteg dolog épül ezekre a megfigyelésekre. Manipulálásra, háborúk kirobbantására, egy szóval a hatalom kézben tartásához számukra szükségesek. Remélem érthetően fogalmaztam. Szerintem az lesz, hogy most kiderült, hogy figyelnek. Innentől meg nem lesz titok.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák