Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz hemaka #30 üzenetére

    Azért a Sony Walkman USB "rettenete" anno nyálcsorgató volt a "láthatatlan" OLED kijelzővel. :)

    Itthon a nyolcvana évek végén kezdtek bejönni a Walkman utánzatok, lehetetelen ronda fagylalt színekben, seperc alatt használták el a 4db ceruzaelemet, nagyok, nehezek voltak, szar volt a hangzásuk és begyűrték a szalagot.
    A katonaság alatt jött egy srác ('94) és volt nála valami ami kisebb volt mint a kazetta. Kérdeztük mi ez? Hát Walkman! Na ne. Szétnyitotta és betette a kazettát. És szólt. Két ceruzalememmel elment neki hosszú napokig, pedig külső hangszórón használta. Befogta az összes rádió csatornát meg a környéken futó kábeltévék hangját. Néztünk rá mint egy UFO-ra. :D
    "Honnan van? Öt éve vettem Tókióban ..." ;]

    Én most leltem meg a jó öreg iRiver MP450-es lejátszót. Sajnos a fej már haldoklik benne, de amikor bekapcsoltam még olcsó fülessel is olyan jó hangja van, hogy megkönnyeztem. Wolfson kódek rulez! Az se piskóta, hogy még alagútban is fogta a rádiókat, amit a mai eszközök egy sima mozgó járgányon SE képesek megtenni.
    No meg az ilyen kütyükhöz elengedhetetlen "távirányító", lásd a híres FreeStyler klipp. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák