Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Micsurin #84 üzenetére

    Enyhebb idoben sem volt vilagbajnok tempo, de mar most is reggel indulasnal 4-6 C-ban kinszenvedes vele, mire "beindul". (Az eddigieknel is megvolt azert, hogy a "navigacio nem all keszen" stb.. de itt ez hatvanyozottan igaz). Az ember beul, indulna de mindig eltoltok nehany percet a kijelzo tapicskolasaval illletve az erintos gombok nyomkodasaval meg a ket telefon parositasaval. Minden reggel fel.....a az agyamat.

    Aztan ugye a tavolsagtarto automatikaval valo jatszadozas nap mint nap tobbszor is (minden egyes indulas utan atallitani a tavolsagot az elottem levo autohoz, nem tudom hanyszor nyomkodva a gombot, mert mindig korbemegy beallitas kozben ha az ember tul gyorsan-turelmetlenul nyomja). De vegulis ez ugye nem hiba, hanem funkcio... de mar evekkel ezelott is kikeszitett, csak szerencsere kozben egy masik auto volt amiben "normal/egyszeru" tempomat volt.

    Amugy szerintem tiszta bug a kocsi.. pont tegnap varosban egy keresztezodesben zold lampanal befekezett ugy, hogy semmi es senki nem volt elottem (!), szerencsere senki nem jott mogottem. De ez extrem es balasetveszelyes.

    Az elektromos kezifek is rendszeresen vacakol es jelez, hogy hiba van amikor leparkolok.

    Ja es hat rendszeres a folyamatos sipolgatas menet kozben, hogy maradjak a savban (mikozben ott haladok, csak nem 100% kozepen eppen). Bar olyan is rendszeresen van, hogy eppen kozepen haladok, es jelez.... Vagy eppen enyhen kiterek, a sav szele fele de rogton vissza is megyek kozepre de olyan "kesve" reagalja le a torteneseket, hogy csipog es jelez, pedig kozepen megyek mar... Persze nem ugy kell elkepzelni, hogy ide-oda cikazok mint egy reszeg, egyszeruen tulsagosan erzekenyen figyeli a torteneseket szerintem.. Mivel sokat telefonalok, igy eleg zavaro jelenseg ez az agressziv jelzes mikozben valakivel beszel az ember. Raadasul eltereli valamilyen szinten az ember figyelmet a beszelgetesrol.

    De a legdurvabb tenyleg a tegnapi befekezes volt (meg multkor kanyarban egyszer - azota is ettol parazok, hogy mikor csinalja megint).

Új hozzászólás Aktív témák