Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz seolwon #9 üzenetére

    "Tehát egyértelmű, logikus felhasználásra te sem tudsz példát?"

    nem szeretném tőled azt olvasni hogy valamit nem értek ha a tök egyértelmű példát a logikus felhasználásra amit fentebb írtam nem tudtad értelmezni.

    a NFT annyit jelent hogy felvettél a blokkláncba egy bejegyzést a kérdéses adatállományról a saját azonosítódra. ennyi, nem több. ezen nem tudom felfogni mit lehet nem érteni.

    hogy most ez nagyon trendi és nagy pénzek mozognak benne, ezt én is f*szságnak tartom, de még új a cucc, nyilván van körülötte egy hype meg az újdonság varázsa. amúgy meg tök ugyanaz mint a modern art aukciók, amik közismerten csak a pénzmosásról meg az adóelkerülésről szólnak.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • fatpingvin

    őstag

    válasz seolwon #26 üzenetére

    feladom. azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni ha valaki nem akarja érteni amit magyarul leírok.

    szerintem tök egyértelmű volt hogy ez egy blokklánc szintű biztonsággal tanúsítja hogy a cucc a tiéd. ennyi. nem több.

    én jobban bízom a matematikában mint az intézményekben, ezért látom értelmét.

    most már tényleg utoljára írom le és a többi értetlenkedőre nem fogok reagálni: a NFT nem több mint egy digitális javak tulajdonosságának (direkt nem tulajdonjogot írtam) igazolására alkalmas ESZKÖZ.

    komolyan olyan érzés ezt magyarázni mint ha azzal próbálnék vitatkozni hogy "értem hogy a kalapáccsal be lehet verni a szöget, de mire jó?"

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák